Tvorac Grada


Join the forum, it's quick and easy

Tvorac Grada
Tvorac Grada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beograđani iskulirali Anđelinu!

2 posters

Ići dole

Beograđani iskulirali Anđelinu! Empty Beograđani iskulirali Anđelinu!

Počalji  danica Pet Feb 24, 2012 11:00 am

Beograđani iskulirali Anđelinu!

Fijasko filma “U zemlji krvi i meda” u srpskoj prestonici
Beograđani iskulirali Anđelinu!
Petak - 24.02.2012
Film Anđeline Džoli “U zemlji krvi i meda” doživeo je pravi debakl već prvog dana prikazivanja u Beogradu. Popularna Anđa verovatno je potukla sve neslavne rekorde na beogradskim blagajnama pošto je juče za dve projekcije njenog rediteljskog čeda prodato jedva 40 karata!
Fijasko je najavila već popodnevna premijera, a večernja predstava zapečatila je bioskopski život filma u Beogradu pošto je na nju došlo tek tridesetak znatiželjnika.
Bioskop “Takvud” sinoć je bio avetno pust neposredno pre početka projekcije “U zemlji krvi i meda”. Dok je nekolicina tiho kupovala karte i ulazila u salu u kojoj, gle čuda, mesta nisu bila numerisana, najupadljivije su delovali policajci, pojačani interventnim kombijem ispred bioskopa, koji su, kako su nam rekli, poslati u bioskop “iz predostrožnosti”. Ipak, petorica njih u bioskopu ostali su potpuno besposleni, jer su “Takvud” sinoć posetili isključivo znatiželjnici.
- Baš sam došla da vidim da li je taj njen film zaista antisrpski kako su gas vi predstavili. Volim da donosim sud tek kad nešto pogledam - ispričala nam je Ljubica pred ulazak u salu.
U pratnji dečka došla je i studetkinja Mirjana.
- Meni je večeras bilo dosadno kod kuće, pa sam rešila da idem u bioskop. Od filma samo očekujem da me ne uspava i ne smori – iskrena je ona.
Slučajno je do bioskopa prošetao i Danijel, grafički dizajner, koji ipak priznaje da ga je zaintrigirala pompa oko filma.
- Pratio sam sve što se pisalo ovih dana i to me je nateralo da dođem i pogledam o čemu se tu radi - kaže Danijel.


Na premijeri 12 gledalaca!
Premijerno prikazivanje filma Anđeline Džoli “U zemlji krvi i meda” u Beogradu juče je proteklo bez incidenata, a za prvu projekciju od 15 sati u bioskopu “Sinepleks” u Novom Beogradu prodato je ukupno 12 karata! Jedan od retkih Beograđana koji se našao u bioskopskoj sali kada je film počeo rekao nam je da ga je zainteresovao film jer je i sam “svedok raspada Jugoslavije”.
- Došao sam i da vidim ono što već znam, a to je da nas Srbe i dalje predstavljaju u lošem svetlu. Jednostavno sam hteo da pogledam film - rekao nam je muškarac koji, kao i ostali, nije želeo da se predstavi niti da se slika.


Ivana Kljajić - F. B.

Izvor: Alo
danica
danica
Admin

Број порука : 510
Join date : 28.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Beograđani iskulirali Anđelinu! Empty Re: Beograđani iskulirali Anđelinu!

Počalji  Sky Seeker Pet Feb 24, 2012 11:15 pm

Kad bolje razmislim, skoro da bih mogao da navedem imena tih 12 posetilaca, ali...
nije važno...
To je to!
Sky Seeker
Sky Seeker
Admin

Број порука : 61
Join date : 15.10.2010
Age : 60
Локација : Beograd

http://www.tvorac-grada.com/indexsrpski.html

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu