Tvorac Grada

Новинарство - заштићена врста

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Новинарство - заштићена врста

Počalji  danica taj Sub Jan 07, 2012 8:56 am

Milan D. | 06/01/2012 20:09

"Svaka vam cast", Politiko.
Prvo cu uraditi kopi pejst: Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Politike ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao NEUMESNE – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, UVREDE na račun autora teksta i/ili članova redakcije „Politike“ kao i bilo kakvu pretnju, UVREDU, NEPRISTOJAN RECNIK, GOVOR MRZNJE, RASNE I NACIONALNE UVREDE ili bilo kakav nezakonit sadržaj. Kakva bljuvotina od teksta. Decko dobije honorar da bi vredjao citaoce. Ne mogu da verujem da ste dozvolili objavljivanje teksta gde verske praznike naziva onom recju na slovo S. Btw, meni je uvek bio odvratan lik. Hvala na objavljenom komentaru.

http://www.politika.rs/rubrike/Kultura/Kako-sam-opet-postao-komunista.sr.html
danica
Admin

Број порука : 510

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Новинарство - заштићена врста

Počalji  danica taj Uto Jan 10, 2012 7:08 am

Колегијум "Политике" | 09/01/2012 17:13

Поштовани читаоци, Светлану Велмар Јанковић, Љубицу Арсић, Матију Бећковића и Марка Видојковића „Политика“ је замолила да за божићни број напишу кратку причу или песму са темом „Ја и Божић“. Хтели смо да имамо приче људи различитих и по годинама и по животним филозофијама и по уметничком стилу.
Све приче и песму објавили смо у облику у коме смо их добили поштујући слободу аутора.
Једна од прича изазвала је доста реакција читалаца.
Дужност је да кажемо да ни једна од прича не изражава став редакције. Оне су дело њихових аутора и могу али не морају да изражавају њихове ставове.

Колегијум „Политике“

Овако, драго ми је да сте бомбардовани, тако да сте коначно могли да разумете Србе - јер другачије нисте. Али написати да није ваш став, а горе рећи да сте замолили писце да вам напишу причу, јесте нови безобразлук. Јер народ зна које се вести не цензуришу и према којима свуда изостаје критички став, а које ДА! Нико ме не може убедити да се овај и овакав текст нашао ту без одобрења редакције!
Како вам се овакви текстови не омакну на празнике неког другог народа?
danica
Admin

Број порука : 510

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu